Try Scuba Diver - Bursa Mavi Yıldız Dalış Merkezi

Buradasınız: Ana Sayfa » Eğitimler » SSI Eğitimleri » Dalışa Başlamak » Try Scuba DiverScuba Dalışının sizin için uygunluğundan emin değilmisiniz?

"Dalış düşündüğünüzden çok daha kolay! Yepyeni bir deneyime ve yepyeni bir dünyaya dalmaya hazır olun!"

 

TRY SCUBA DIVING dalış kariyerinizin başlangıç programı. İyi eğitimli bir Mavi Yıldız Dalış Merkezi - SSI Eğitmeni size sualtında ihtiyaç duyacağınız doğru bilgi ve becerileri kazandıracak. Bu programın sonunda Eğitmeninizle unutulmaz bir dalış yapacaksınız.

 

 

Bağımsız bir dalıcı olmak Bursa'nın tek ve ilk yetkili SSI merkezi olan Mavi Yıldız Dalış Merkezi ile çok kolay. Maceraya başlamak için Mavi Yıldız ofisine uğramanız   yeterli.

 

TRY SCUBA Programını tamamlar tamamlamaz TRY SCUBA sertifikanızı alacak ve Eğitmeniniz sizi başarınızdan dolayı kutlayacak.

 

Eğlence amaçlı yeni sporunuz olan "Dalış" ile ilgili ilk izleniminizi edindiniz. Umarız Eğitmeninizle birlikte sonsuz maviliklerde süzülmekten zevk almışsınızdır. Şimdi dalış kariyerinizi ve atacağınız bir sonraki adımı düşünme zamanı. Gerçek ve bağımsız bir dalıcı olmak Mavi Yıldız ile çok kolay. Bizimle iletişime geçerek eğitiminizin bir sonraki aşaması olan SSI SCUBA DIVER ya da SSI OPEN WATER DIVER kurslarına başlayabilirsiniz. Mevcut eğitimlerimize Eğitimler sayfamızdan ulaşabilirsiniz

 

Sizi hayallerinizin ötesine götürelim...