Stress ve Kurtarma Uzmanlığı - Bursa Mavi Yıldız Dalış Merkezi

Buradasınız: Ana Sayfa » Eğitimler » SSI Eğitimleri » İleri Dalıcı Eğitimi » Uzmanlık Programları » Stress ve Kurtarma Uzmanlığı 

SSI EKİPMAN TEKNİKLERİ UZMANLIK KURSU

 

"Beklenmedik acil durumlara hazırlıklı olun"Dalış kazalarının ve kurtarma durumlarının meydana gelmesinde stres önemli rol oynar. Bu kursta kazaların nasıl önlendiğini ve bir olası bir sorunu nasıl çözeceğinizi öğreneceksiniz.
 

 

Stres ve Kurtarma UzmanlığıBu programın konusu yüzeyde ya da sualtında sorun çıkmasını önlemek, sorunları tanımak ve çözmektir. 2 ile 4 gün arasında sürecek bu kursta hem teorik derslere hem de havuz ve açık deniz eğitimlerine katılacaksınız. Bu kursun sertifikasını alabilmeniz için geçerli bir CPR & İlk Yardım sertifikanız olması gerekir. DIVER STRESS & RESCUE (Dalıcı Stresi ve Kurtarma) hakkında daha fazla şey öğrenmek istiyorsanız, kursa katılmak istemeseniz bile kursun el kitabını ve DVD'sini satın alabilirsiniz  

 

 

DALIŞ STRES & KURTARMA UZMANLIK KURSU İçeriği:

  • Stres Nedir?
  • Dalış Stresi: Nedenleri ve Önleme Yöntemleri
  • Stresi Fark Etmek ve Stresle Baş Etmek
  • Kaza Yönetimi
  • Panik ve Kurtarma Durumlarının Üstesinden Gelmek için Gerekli Beceriler
  • Kurtarmayı Zorlaştıran Durumlar

 

SSI Uzmanlık kurslarının temel amacı size önemli becerileri eğlenceli bir ortamda kazandırmaktır. Tüm kurslar evde çalışarak, kısa teorik derslerle ve suda eğitimle tamamlanabilir. 

DALICI STRES & KURTARMA kursu alırken diğer Uzmanlık kurslarını da tamamlayın! NAVİGASYON or ARAMA VE KURTARMA  bu kursun tamamlayıcısıdır. İmkanlarınız sınırsız! 

 

Mevcut eğitimlerimiz için Eğitimler sayfamıza bakınız ya da daha size özel eğitimler için lütfen bizimle iletişime geçiniz.