Şnorkel Dalışı - Bursa Mavi Yıldız Dalış Merkezi

Buradasınız: Ana Sayfa » Eğitimler » SSI Eğitimleri » Şnorkel DalışıSnorkel Diver

 

Dalış Tatilleri

 

Şnorkel sualtı maceralarına başlamak için harika bir yoldur. Yeni ve büyüleyici bir dünyayı keşfetmeye başlamanız için bir şanstır. Her yaş için uygundur, şnorkel aktivite ve rahatlama sağlar - Aradığınız ne olursa olsun.Snorkel Diver

 

Yüzyıllar boyunca, sualtı dünyasının güzelliği ve gizemi insan ırkını adeta büyüledi.

 

Bugün, yeni bir dünyada macera için her zamankinden daha fazla arayışlarımıza devam ediyoruz. Biz deniz hayvanları ile yüzmeyi, suda ağırlıksızlığı hissetmeyi özlüyoruz ve okyanus kayalıklarının güzelliğine hayranız.

SSI Snorkel Diver C-CardŞnorkel, genç ya da yaşlı herkes için , küçük bir eğitim ve en az ekipmanla zevk ve heyecan verici bir faaliyettir. Şnorkel, nerede yaşarsanız yaşayın yıl boyunca yapabileceğiniz büyük bir faaliyettir. Yerel göl veya nehirleri keşfetmek, güzel okyanus resiflerini keşfetmek, size en yakın şnorkelle dalış deneyimi mevcut.  

 

Şnorkelle dalış deneyiminden en iyi şekilde yararlanmak için, akredite edilmiş bir SSI Programı aracılığıyla, doğru beceri, kaliteli şnorkel ekipmanları ile öğrenmek gerekir.

 

Snorkelci için pek çok faaliyet vardır (örn: Sualtı Fotoğrafçılığı) ve yerel SSI Dalış Merkezi veya Resortları, size doğru yönde yardımcı olabilir. Şnorkelle dalışın dalış seyahatlerinizde deneyimden daha çok sınırsız olanaklar sağlayan heyecan verici bir boş zaman aktivitesi olduğunu hızlı bir şekilde öğreneceksiniz.

 

SSI Snorkel Diver Flyer PDF