Scuba Skills Update - Bursa Mavi Yıldız Dalış Merkezi

Buradasınız: Ana Sayfa » Eğitimler » SSI Eğitimleri » İleri Dalıcı Eğitimi » Scuba Skills Update 

Scuba Becerileri Güncelleme
 

Dalmadan geçirdiğiniz onca zamandan sonra Open Water Diver kursunda öğrendiklerinizi tekrarlayarak o güven duygusunu yeniden kazanın.

 

Bilgi. Scuba Skills Update Dalış lideriniz Open Water Diver kursunda edindiğiniz bilgilerin üzerinden geçecek ve yeni eklenen konuları size anlatacak. İleriki dalışlarınızın güvenli geçmesi için dalış planlama, dalış tabloları ve dalış pratiğini yeniden gözden geçireceksiniz.

 

Beceri. Scuba Skills Update kursunda Open Water Diver sınıfında edindiğiniz scuba becerilerinizi gözden geçirme ve uygulama fırsatı bulacaksınız. Ayrıca değişen teknikleri de öğreneceksiniz. Hafızanızı ve motor koordinasyonunuzu tazeleme ve kendi kendine ilk yardım konusunda pratik yapma imkanı bulacaksınız. Bunların hepsini bir dalış liderinin rehberliğinde yapacaksınız.

 

Ekipman. Scuba Skills Update mevcut ekipmanınızı yeniden tanımak için harika bir fırsattır. Ayrıca yeni ekipmanınızı tanımanız ve ayarlarını dalış liderinizin rehberliğinde yapmanız için bundan daha iyi bir zaman olamaz.

 

Bu hazırlık sayesinde çok daha rahat dalışlar yapabileceksiniz. Size özel eğitimler için lütfen bizimle iletişime geçiniz.