İleri Dalıcı Eğitimi - Bursa Mavi Yıldız Dalış Merkezi

Buradasınız: Ana Sayfa » Eğitimler » SSI Eğitimleri » İleri Dalıcı EğitimiMaceranıza devam edin!  

Dalışın sizin için ideal bir spor olduğunu düşünüyorsanız,SSI Sürekli Eğitimlerini tanımanın zamanı gelmiştir.Uzmanlıkları almak becerilerinizi geliştirir ve yenilerini öğrenmenizi sağlar. Sürekli Eğitim heyecan verici ve sınırsızdır.Yüzeyin altını keşfetmenin tam sırasıdır.Dalışla ilgili hedeflerinize ulaşmak için eğitiminizin seçeneklerine karar verin!


Oluşabilecek herhangi bir dalış durum için hazırlıklı olmak için , SSI Özel programlarının sağladığı bilgi ve becerilere ihtiyacınız var. Her Özel programı belirli faydalar sağlamak ve Ultimate Dalış Tecrübesine bir adım daha yaklaşmanızı sağlar. Amacımız maceranız için sizi hazırlamak, hem de bunu yaparken iyi vakit geçireceğinizden emin olun!

 

 

Uzman Dalıcı

Uzmanlık Dalıcısı kartını almak için, 2 özel uzmanlığı tamamlamak ve toplam 12 dalış tamamlamak zorundasınız. Bu diğer eğitim sistemlerindeki ileri kurslardan daha öndedir.

 

2 Uzmanlığı alın Uzman Dalıcı Bröveniz ÜCRETSİZ gelsin...!

 
Advanced Open Water Diver

SSI Advanced Diver dalış bilgi ve deneyimi ile yüksek kombinasyonuna sahip olarak sektördeki tektir. Başka hiçbir kurumun ileri dalıcı seviyesi ile karşılaştırılamaz. Advanced Open Water Diver sertifika kazanmak için 4 uzmanlık programının ve toplam 24 dalışın tamamlanması gereklidir. 

 

4 Uzmanlığı alın Advanved Open Water Diver Bröveniz ÜCRETSİZ gelsin...! Detaylar için tıklayınız

 
Master Diver

SSI's Master Diver derecesi günümüzdeki en saygın derecelerden biridir.Dalıcılar bu seviyeyi tamamladıklarında bilgi, beceri ve deneyimleri ile gerçekten kendilerini Master Diver olarak adlandırırlar. Master Diver sertifikası kazanmak için, 4 uzmanlık kursunu+ Stress & Rescue ve toplam 50 dalışı tamamlamak zorundadırlar.

 

Stress & Rescue Kursunu alın Master Diver Bröveniz ÜCRETSİZ gelsin...! Detaylar için tıklayınız

 

 

Bu yolda ilerlerken hangi uzmanlıkları almak istiyorsunuz? Siz belirleyin...  Mevcut eğitimlerimiz için Eğitimler sayfamıza bakınız ya da daha size özel eğitimler için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

Uzmanlık programlarımızın detayları için program resimlerine tıklayabilir ya da genel bilgi için Uzmanlık Programları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

 

 

Navigasyon

 

 

 

 

 

 

Derin Dalış

Enriched Air Nitrox

Mükemmel Yüzerlilik

 

 

 

 

 

 

Arama ve Kurtarma

Gece ve Kısıtlı Görüş

Batık Dalışı

 

 

 

 

 

Ekipman Teknikleri

Stres ve Kurtarmak

Dalış Bilimi