SSI ile tanışma toplantısı - Haberler - Bursa Mavi Yıldız Dalış Merkezi - Bursa'nın Dalış Merkezi

Burdasınız: Ana Sayfa » Haberler » SSI ile tanışma toplantısıSSI ile tanışma toplantısı


21.01.2012


Sevgili Mavi Yıldız Ailesi,

Kalite anlayışımızı sizler için bir adım daha öteye taşıdık...

21.01.2012 Cumartesi günü sabah saat 11:00-18:00 arasında her saat başı SSI bilgilendirme toplantısı yapılacak olup, sistem hakkında daha fazla bilgi almak isteyen tüm sualtı severleri dalış merkezimize bekliyoruz.

SSIMavi Yıldız Dalış Merkezi, RSTC (Recreational Scuba Training Council), EUF (European Underwater Federation) ve ISO (International Organization for Standardization)  standartlarını uygulayan ve Türkiye’de resmi ofisi bulunan tek dalış eğitim sistemi olan SSI`ın, (Scuba Schools International) Bursa’daki ilk ve tek yetkili dalış eğitim merkezi olma ayrıcalığına sahip olmuştur.


 http://www.divessi.com/ sitesini ziyaret ederek sistem hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilir ve SSI yetkili dalış merkezimiz ile ilgili bilgilere SSI sitesinde de ulaşabilirsiniz.

Bu tarihten itibaren verdiğimiz eğitimler ISO normlarında ve tüm dünyanın tanıdığı SSI standartlarında olacak ve sizlere söz verdiğimiz gibi en iyisini ulaştırmaya devam edeceğiz. SSI dalıcı eğitimleri dışında aşağıdaki uzmanlık dallarında da eğitim vermeye başlıyoruz.

Uzmanlık Kursları

- Navigasyon Uzmanlığı (Navigation)
- Derin Dalış Uzmanlığı  (Deep Diving)
- Mükemmel Yüzerlilik (Perfect Buoyancy)
- Gece / Limitli Görüş Dalışı Uzmanlığı (Night/Limited Visibility)
- Arama Kurtarma Uzmanlığı (Search & Recovery )
- Stres ve Kurtarma (Stress & Rescue)
- Nitrox Uzmanlığı (Enriched Air Nitrox - EAN 32 / EAN 40)
- Batık Dalışı Uzmanlığı (Wreck Diving)
- Dalış Bilimi (Science of Diving)

Ayrıca DAN (Diver Alert Network)  sistemindeki , Temel Yaşam Desteği Kursu (BLS - Basic Life Support) ve Oksijen İlkyardım Kursu (OFA - Oxygen First Aid)  kursları da yine dalış merkezimizde uzman eğitmenlerimiz tarafından verilecektir.