Ramazan Bayramı Kalkan Dalışı - Haberler - Bursa Mavi Yıldız Dalış Merkezi - Bursa'nın Dalış Merkezi

Burdasınız: Ana Sayfa » Haberler » Ramazan Bayramı Kalkan DalışıRamazan Bayramı Kalkan Dalışı


06.06.2016 17:46:00


5-6-7-8 Temmuz 2016 Ramazan Bayramı Kalkan Dalışı

 

"Akdenizde bir cennet... "

 

 

5-8 Temmuz 2016 Ramazan Bayramı Kalkan Dalışı

 

Beyaz evleri ile eski bir Rum balıkçı köyü olan Kalkan, denizin enfes güzelliği ve temizliği ile mavi bayrağa sahiptir. Bu şirin beldenin enfes denizlerini keşfetmeye gidiyoruz. 

 

4 gün boyunca 8 dalış yapacağımız bölgede, sabah ve akşam yemekleri dahil konaklayacağız. Bu benzersiz bayram dalışını kaçırmayın... Geçen sene yaptığımız dalışlarda bizleri aslan balıkları, eagle ray'ler karşılamıştı. Bu sene bu güzellikleri birlikte görmeye ne dersiniz?


Kalkan bölgesine gitmek üzere 4 Temmuz 2016 Pazartesi akşamı saat 23:00 de dalış merkezimizden hareket edeceğiz.

 

5 Temmuz 2016 sabah kahvaltıdan sonra dalışa çıkmak üzere tekneye geçeceğiz... Ve masmavi sularda denize açılıp dalışa başlayacağız. Akşam kıyıya döndükten sonra akşam yemeğimizi otelimizde yiyeceğiz. Ve serbest zaman... 
 

6 Temmuz 2016 sabah kahvaltısından sonra teknemize geçip dalışa çıkacağız. Akşam kıyıya dönüp otelimizde yemeğimizi yiyeceğiz ve serbest zaman.

7 Temmuz 2016 sabah kahvaltısından sonra teknemize geçip dalışa çıkacağız. Akşam kıyıya dönüp otelimizde yemeğimizi yiyeceğiz ve serbest zaman.

8 Temmuz 2016 sabah kahvaltısından sonra teknemize geçip dalışa çıkacağız. Akşam dalışlarımızı tamamladıktan sonra Bursa'ya dönüş için yola çıkacağız. 

 

Detaylar ve Kayıt Formu için tıklayınız