Kurban Bayramında Yurtiçi Turumuz Bodruma... - Haberler - Bursa Mavi Yıldız Dalış Merkezi - Bursa'nın Dalış Merkezi

Burdasınız: Ana Sayfa » Haberler » Kurban Bayramında Yurtiçi Turumuz Bodruma...Kurban Bayramında Yurtiçi Turumuz Bodruma...


11.09.2014 14:03:00


5-6-7 Ekim 2014 Kurban Bayramı Bodrum Dalışı

 

"Akdenizin mavi suları... Bodrum..."

 

 

Kurban Byramında Bodrum Dalışı

 

Bayramda 3 gün 6 dalış 2 gece yarım pansiyon (Kahvaltı+Akşam Yemeği+ Öğle yemekleri teknede) konaklamalı Bodrum Dalışına var mısınız? Bodrumun mavi sularını bizimle keşfetmeye  hazır mısınız? Büyük ve Küçük Reef, uçak ve sahil güvenlik batıklarını dolaşmaya? Bayramın 1. günü bayramlaştıktan sonra birinci günün gecesi 4 Ekim akşamı saat 23:30 da kulüp merkezinden hareket edeceğiz.

 

Dalışın 1. günü : 5 Ekim sabahı otelde olacağız. Kahvaltımızı yaptıktan sonra dalışa çıkmak için tekneye hareket edeceğiz. Dalışlarımızı tamamladıktan sonra otele dönüp akşam yemeğini otelde yiyeyeceğiz  ve serbest zaman. 

 

Dalışın 2. günü : 6 Ekim sabahı otelde kahvaltımızı yaptıktan sonra dalışlar için tekneye hareket edeceğiz. Dalışlarımızı tamamladıktan sonra otele dönüp akşam yemeğini otelde yiyeyeceğiz  ve serbest zaman. 

 

Dalışın 3. günü: 7 Ekim sabahı  otelde kahvaltımızı yaptıktan sonra eşyalarımızı toplayıp otelden ayrılacağız ve dalışlar için tekneye hareket edeceğiz. Dalışlarımızı tamamlayıp Bursa'ya dönüş için yola çıkacağız.

 

Bölgedeki batıklara güvenli dalışlar yapabilmek için SSI Batık Dalışı uzmanlığı eğitimi arzu eden arkadaşların eğitimlerini yapabilmek için bütün eğitim materyallerimizi de yanımızda getirmiş olacağız. Batık Dalışı uzmanlığı ve diğer uzmanlık eğitimlerini isteyen arkadaşlar lütfen ayrıca bilgi almak için dalış merkezine başvurunuz.

Kayıt Formu için tıklayınız