Kurban Bayramında Bodrum Dalışı - Haberler - Bursa Mavi Yıldız Dalış Merkezi - Bursa'nın Dalış Merkezi

Burdasınız: Ana Sayfa » Haberler » Kurban Bayramında Bodrum DalışıKurban Bayramında Bodrum Dalışı


27.08.2015 15:04:00


24-25-26-27 Eylül 2015 Kurban Bayramı Bodrum Dalışı

 

"Akdenizin mavi suları... Bodrum..."

 

 

Kurban Byramında Bodrum Dalışı

 

Bayramda 4 gün 3 gece yarım pansiyon (Kahvaltı+Akşam Yemeği+ Öğle yemekleri teknede) konaklamalı Bodrum Dalışına var mısınız? Bodrumun mavi sularını bizimle keşfetmeye  hazır mısınız? Büyük ve Küçük Reef, uçak ve sahil güvenlik batıklarını dolaşmaya?   23 Eylül 2015 Arife  akşamı saat 23:30 da dalış merkezinden hareket edeceğiz.

 

1. gün : 24 Eylül Perşembe sabahı otelde olacağız. Kahvaltımızı yaptıktan sonra dalışa çıkmak için tekneye hareket edeceğiz. Dalışlarımızı tamamladıktan sonra otele dönüp akşam yemeğini otelde yiyeyeceğiz  ve serbest zaman. 

 

2. gün : 25 Eylül Cuma sabahı otelde kahvaltımızı yaptıktan sonra dalışlar için tekneye hareket edeceğiz. Dalışlarımızı tamamladıktan sonra otele dönüp akşam yemeğini otelde yiyeyeceğiz  ve serbest zaman. 

 

3. günü : 26 Eylül Cumartesi sabahı otelde kahvaltımızı yaptıktan sonra dalışlar için tekneye hareket edeceğiz. Dalışlarımızı tamamladıktan sonra otele dönüp akşam yemeğini otelde yiyeyeceğiz  ve serbest zaman. Sabaha kadar eğleneceğiz.

 

4. günü : 27 Eylül Pazar sabahı  otelde kahvaltımızı yaptıktan sonra check-out saatinde otelden ayrılacağız ve Bursa'ya dönüş için yola çıkacağız.

 

Bölgedeki batıklara güvenli dalışlar yapabilmek için SSI Batık Dalışı uzmanlığı eğitimi arzu eden arkadaşların eğitimlerini yapabilmek için bütün eğitim materyallerimizi de yanımızda getirmiş olacağız. Batık Dalışı uzmanlığı ve diğer uzmanlık eğitimlerini isteyen arkadaşlar lütfen ayrıca bilgi almak için dalış merkezine başvurunuz.

 

 

Detaylı bilgi ve kayıt formu için tıklayınız