CMAS 2 Yıldız Kursumuz açılıyor... - Haberler - Bursa Mavi Yıldız Dalış Merkezi - Bursa'nın Dalış Merkezi

Burdasınız: Ana Sayfa » Haberler » CMAS 2 Yıldız Kursumuz açılıyor...CMAS 2 Yıldız Kursumuz açılıyor...


02.08.2012 17:27:00


 

CMAS İki Yıldız Dalıcı

 

Kursa Genel Bakış


Değerli dalıcımız, bir yıldız dalıcı kursunu başarıyla tamamlayarak sualtı dünyasına adım attınız. Üç tarafı denizlerle çevrili olan ülkemizin sualtı kültürel ve tabii varlıklarıyla tanıştınız. Yetişkin bir dalıcı olabilmeniz için gereken sayıda dalış yaptınız ve bir üst seviyeye geçebilmek için iki yıldız dalıcı kursuna başladınız.

 

İki yıldız dalıcı sertifikadan sizlere bazı ek yetki ve sorumluluklar kazandıracak ve aynı zamanda da yanınızda diğer iki yıldız dalıcı ile birlikte dalış planlayabilme ve gerçekleştirebilme hakkını sağlayacaktır.

 

Teorik Kapsam

Bu kursun teorik eğitimleri sonunda sizler bir yıldız dalıcı kursu teorik eğitimlerinde öğrenmiş olduğunuz konulara ilave olarak  sualtında belirlenen bir parkurda yön kaybetmeden gezinti yapabilmeniz için gerekli olan tabii ve pusulalı navigasyon tekniklerini  sualtı emniyet kurallarına uyulmaması halinde gerçekleşmesi muhtemel bir takım dalış hastalık ve kazalarını  derin dalış , tekne dalışı , özel eğitim gerektiren uzmanlık dalışları , bulanık su dalışı , gece dalışı , akıntı dalışını ve sualtı  arama kurtarma ve tekniklerini , tehlikeli deniz canlılarını ve dalış bölgesi seçiminde dikkat edilmesi gereken hususları öğrenmiş olacaksınız.

 

Pratik Kapsam

Pratik sualtı çalışmalarınızda ise sizlere navigasyon,  derin dalış ve kurtarma dalışı becerilerinizi artıracak eğitimler yaptırılacaktır.

 

 

Kayıt Formu için tıklayınız