Eğitimler - Bursa Mavi Yıldız Dalış Merkezi

Buradasınız: Ana Sayfa » EğitimlerEğitimlerimiz

 

Eğitimin kalitesi sizin için önemliyse ve bunu gerçek profesyonellerden almak istiyorsanız DOĞRU yerdesiniz. Dalış merkezimiz TSSF’nin yetkili merkezlerinden olup  SSI ve CMAS disiplininde her seviyede eğitim vermeye yetkilidir. Bunun yanında merkezimizde her seviyede DAN Eğitimleri de verilmektedir. Teorik eğitimlerini Bursa’da veren okulumuz deniz eğitimlerini ve sportif dalış hizmetlerini Türkiye'nin çeşitli bölgelerinde yapmaktadır.  Mart ayını takiben her 15 günde bir düzenlediğimiz dalış organizasyonlarında hem pratik eğitimlerinizi tamamlayabilir hem de dalış tecrübenizi geliştirebilirsiniz.

 

Eğitmenlerimizi diğer eğitmenlerden ayıran en önemli fark, neyi nasıl öğreteceklerine karar verebilmeleridir. Belli parametreler çerçevesinde kalmak koşuluyla, eğitmenlerimizin, verdikleri eğitimi bulundukları mekana ve öğrencinin özel ihtiyaçlarına göre düzenlemesine izin verilir. Scuba eğitim sertifikası için tercih edilmemizin  nedenlerinden biri de, dalış liderlerimizin öğrenciye en uygun eğitimi vereceğine güvenilmesidir. Eğitim tamamen sizin ihtiyaçlarınızı karşılamaya yöneliktir. Amacımız sizin kendinizi dalışa hazır hissetmeniz ve kendinizden emin olmanızdır. Ayrıca en önemli nedenlerden biri eğitmenimiz Yusuf KAYAOĞLU'nun insan psikolojisi üzerine aldığı eğitimelerin avantajlarını dalış eğitimlerinde kullanmasıdır.

 

Bizim dalış eğitimi konusundaki benzersiz yaklaşımımız "Tekrarla Gelen Konfor". Bu, her beceri üzerinde, bu beceriler sizin için alışkanlık haline gelene kadar çalışacağımız anlamına geliyor. Bisiklet sürmek gibi olacak. Düşünmeniz gerekmeden ne yapacağınızı doğal bir şekilde bileceksiniz. Bu eğitim sayesinde öğrendiklerinizi hiçbir zaman unutmayacaksınız. 

 

Vermiş olduğumuz eğitimlerle ilgili Eğitimler menüsünü kullanarak erişebilirisiniz. Mevcut açık kurslara ise Aktiviteler menüsünde yer alan Dalış Eğitimleri başlığından ulaşabilirsiniz