Deneyim Ödülleri - Bursa Mavi Yıldız Dalış Merkezi

Buradasınız: Ana Sayfa » Eğitimler » SSI Eğitimleri » İleri Dalıcı Eğitimi » Deneyim Ödülleri 

Deneyim Ödülleri
 

Kendinizi Ödüllendirin!Bunu hak ettiniz!

 

SSI Deneyim Düzeyleri - Başarı Sembolü!

 

Dalış maceranızda yeni kilometre taşları ile kendinizi ödüllendirin.SSI Tanıma Seviyeleri, bunu yapmak için harika bir yoldur. Bu, zor kazanılmış başarılarını anmak ve dünyaya dalış konusunda seçkin bir yerde olduğunuzu göstermenin fırsatıdır.SSI tanıma programı için Scuba Schools International ya da başka bir kurum aracılığıyla sertifikalı olmanız yeterlidir.

 

Ilerlemenizi dizayn edin. Hedeflerinize ulaşın. Hak ettiğinizi alın.

 

Daha yüksek seviyeleri talep etmek için , sadece belirlenen hedeflerinize ulaşın ve sonuçları takip edin.... 12, 24, 50, 200, 300, dalış -.Her zaman yeni bir seviyeye ulaşmak için Dalış Merkezi veya Resort ziyaret ederek kendinizi ödüllendirin. Onlar, bir çıkartma ve bir resmi mühür ile dalış kayıt defyerinizi güncelleyecekler.İlerideki eğitimleriniz için resmi olarak takip edilecektir.

 

Century Diver 100 Silver 300 Diver   Gold 500 Diver   Platium 1000 Diver   Platium Pro 5000 Diver

 

100, 500, 1.000 veya 5.000 dalışlar - yeni bir kilometre taşına ulaşmak için her zaman güncellenmiş bir tanıma kartı ile kendinizi ödüllendirin.

 

Bu kartlar, dalışta mükemmellik, bağlılık ve sadakati sembolize etmektedir. Daha fazla dalış tamamladığınızda daha yüksek seviyeleri kazanacaksınız.

 

Open Water Diver ötesinde hiçbir ek eğitim gerekli değildir. Tüm yapmanız gereken sadece dalış yapmak, dalış sayınızı arttırmak ve bunları onaylatıp kayıt altına almak

 

DiveSSI uygulamamızı indirerek başlayabilirsiniz.

Android için DiveSSI uygulmasını indirin Apple için DiveSSI uygulamasını indirin

 

Bugün kendinizi ödüllendirin!

 

SSI Dalış Merkezimizden tanınma kartınızı alabilirsiniz.