Dalış Çantası - Bursa Mavi Yıldız Dalış Merkezi

Buradasınız: Ana Sayfa » Merak Ettikleriniz » Dalış Malzemeleri » Dalış ÇantasıBursa Mavi Yıldız Dalış Merkezi - Dalış Çantasıİster sadece şnorkel setiniz olsun, ister az miktarda malzemeniz isterseniz de bütün dalış ekipmanlarınız.. Mutlaka ekipmanlarınız için bir çanta bulabilirsiniz. Öncelikle amaçlarına göre 3 grupta toplayabiliriz; şnorkel ekipmanları, kuru elbise çantaları ve normal dalış çantaları. Normal dalış çantalarını ise tekerlekli ve tekerleksiz olmak üzere ikiye ayırabiliriz. Ayrıca sert kutu şeklinde de dalış çantaları bulunmaktadır ki, yurt dışı seyahatlerinde bu tarz sert çantalar malzemenin korunması adına büyük fayda sağlamaktadır.

 

Dalış ekipmanlarınızın hacmine göre, işinizi görecek mutlaka bir çanta vardır. Çeşitli hacimlerde üretilen dalış çantalarında dikkat edeceğiniz en önemli özellik, tüm malzemelerinizi içine alabilmeleri ve mümkünse tekerlekli bir model olmasıdır. Ayrıca regülatörleriniz içinde ayrıca bir çanta sahibi olabilirsiniz. Böylece önemli ve değerli regülatörlerinizi daha iyi koruyabilirsiniz.

 

Dalış çanta ve kutu çeşitleri ve fiyatları ile ilgili daha fazla bilgiyi http://www.dalismagazasi.com/Kategoriler/Canta-ve-Kuru-Kutular.html adresinden alabilirsiniz