Arama Kurtarma Uzmanlığı - Bursa Mavi Yıldız Dalış Merkezi

Buradasınız: Ana Sayfa » Eğitimler » SSI Eğitimleri » İleri Dalıcı Eğitimi » Uzmanlık Programları » Arama Kurtarma Uzmanlığı 

SSI ARAMA KURTARMA UZMANLIK KURSU
 

"Hazine bulma fikri her dalıcının aklından en az bir kez geçmiştir."

 

Bulacağınız şey ister batan bir gemiden düşen altınlar, isterse dalış eşinizin kaybolan dalış feneri olsun, sualtında kaybolan bir şeyi aramak için uygun eğitimi almak her zaman işe yarar.

 

rec

SSI size SEARCH AND RECOVERY (Arama ve Çıkarma) için bütüncül bir program öneriyor. Bu programda ip ve pusula yardımıyla farklı arama tekniklerini kullanmayı ve ekip halinde arama çıkarma operasyonları düzenlemeyi öğreneceksiniz.

 

Aynı zamanda ağır nesneleri güvenli bir şekilde su yüzüne çıkartabilmek için bir ya da daha fazla torbayı taşımayı da öğreneceksiniz.

 

ARAMA ve KURTARMA hakkında daha fazla şey öğrenmek istiyorsanız, kursa katılmak istemeseniz bile kursun el kitabını ve DVD'sini satın alabilirsiniz.

diveSSI Image: REC_manual

 

ARAMA VE KURTARMA UZMANLIK KURSU İçeriği:

  • Arama Çıkarma Operasyonunuzu Etkileyen Faktörler
  • Arama Çıkarma Operasyonunuzu Planlamak ve Organize Etmek
  • Arama Teknikleriniz
  • Çıkarma Teknikleriniz

 

SSI Specialty kurslarının temel amacı size önemli becerileri eğlenceli bir ortamda kazandırmaktır. Tüm kurslar evde çalışarak, kısa teorik derslerle ve suda eğitimle tamamlanabilir.

 

diveSSI Image: sc_rec

 

 

ARAMA VE KURTARMA kursu alırken diğer Uzmanlık kurslarını da tamamlayın!

 

GECE / KISITLI GÖRÜŞ ya da NAVIGASYON bu kursun tamamlayıcısıdır. İmkanlarınız sınırsız!

 

Mevcut eğitimlerimiz için Eğitimler sayfamıza bakınız ya da daha size özel eğitimler için lütfen bizimle iletişime geçiniz.