Kurban Bayramında Bodrum Dalışı - Dalış Gezisi - Aktiviteler - Bursa Mavi Yıldız Dalış Merkezi

Buradasınız: Ana Sayfa » Aktiviteler » Dalış GezisiKurban Bayramında Bodrum Dalışı

Bu organizasyon için kontenjan dolmuştur. İlginize teşekkür ederiz.

İlk ötel rezervasyonlar açısından dolduğu için bundan sonra ikinci otele rezervasyon yapılacaktır. 

 

12-13-14-15 Eylül 2016 Kurban Bayramı Bodrum Dalışı

 

"Akdenizin mavi suları... Bodrum..."

 

 

 

Bayramda 4 gün 3 gece yarım pansiyon (Kahvaltı+Akşam Yemeği+ Öğle yemekleri teknede) konaklamalı Bodrum Dalışına var mısınız? Bodrumun mavi sularını bizimle keşfetmeye  hazır mısınız? Büyük ve Küçük Reef, uçak ve sahil güvenlik batıklarını dolaşmaya?   11 Eylül 2016 Arife  akşamı saat 23:30 da dalış merkezinden hareket edeceğiz.

 

1. gün : 12 Eylül Pazartesi sabahı otelde olacağız. Kahvaltımızı yaptıktan sonra dalışa çıkmak için tekneye hareket edeceğiz. Dalışlarımızı tamamladıktan sonra otele dönüp akşam yemeğini otelde yiyeyeceğiz  ve serbest zaman. 

 

2. gün : 13 Eylül Salı sabahı otelde kahvaltımızı yaptıktan sonra dalışlar için tekneye hareket edeceğiz. Dalışlarımızı tamamladıktan sonra otele dönüp akşam yemeğini otelde yiyeyeceğiz  ve serbest zaman. 

 

3. günü : 14 Eylül Çarşamba sabahı otelde kahvaltımızı yaptıktan sonra dalışlar için tekneye hareket edeceğiz. Dalışlarımızı tamamladıktan sonra otele dönüp akşam yemeğini otelde yiyeyeceğiz  ve serbest zaman. 

 

4. günü : 15 Eylül Perşembe sabahı  otelde kahvaltımızı yaptıktan sonra dalışlar için tekneye hareket edeceğiz. Dalışlardan sonra tekneden ayrılıp  Bursa'ya dönüş için yola çıkacağız.

 

Bölgedeki batıklara güvenli dalışlar yapabilmek için SSI Batık Dalışı uzmanlığı eğitimi arzu eden arkadaşların eğitimlerini yapabilmek için bütün eğitim materyallerimizi de yanımızda getirmiş olacağız. Batık Dalışı uzmanlığı ve diğer uzmanlık eğitimlerini isteyen arkadaşlar lütfen ayrıca bilgi almak için dalış merkezine başvurunuz.

 

Bayram nedeniyle rezarvasyonlarda yoğunluk yaşanmaktadır. Gelmeyi düşünen arkadaşlarımızın bir an önce kayıt yaptırıp, ödeme işlemlerini tamamlamaları gerekmektedir.

 

 

Organizasyon Maliyeti:

 

 Organizasyon maliyetleri, ödeme şekilleri ve diğer bilgiler için  için lütfen 0224 249 77 27 veya 0505 329 55 29 numaralı telefonlardan iletişime geçiniz. 

 

 

Bilgilendirme:

 

Geziye katılmak isteyen dalıcı ve misafirlerimizin organizasyon bedellerini tamamını dalış merkezimize gelerek yapmaları gerekmektedir. Ödemesini yapan dalıcıların başvuruları kesinleşmiş sayılacaktır.

 

Dalıcıların kişisel nedenlerle hareket saatlerini kaçırmaları, dalışlarını yapmamaları ya da son ödeme tarihinden sonraki iptal talepleri durumunda ücret iadesi ödemeler ve kaporalar çıkartıldığından dolayı yoktur.  Anlayışınız için teşekkür ederiz.

 

 

 

Not: Son başvuru tarihinde ödemenin tamamının dalış merkezimize yapılmış olması gerekmektedir.

Son Başvuru Tarihi:  29 Ağustos 2016 

 

 

Maksimum Katılımcı Sayısı:   16 kişi

 

 

Maliyete Dahil Hizmetler: 


- Dalış bölgesine gidiş dönüş ulaşım TURSAB Belgeli lüx araçlarla
- 3 Gün Konaklama (iki kişilik ve üç kişilik odalarda kişi başı)
- 4 Gün Kahvaltı ve 3 akşam yemeği açık büfe
- Tekneden dalış
- 4 Gün Teknede öğle yemeği
- Ekipman kullanımı
- 8 dalış

 

Maliyete Dahil Olmayan Hizmetler:

- Dalıcıların şahsi harcamaları
- Teknedeki şahsi harcamalar
- Dalıcı olmayanların deneme dalışları
- KDV
- Single Farkı

 

 

Ulaşım hizmetleri Gökçe Turizm tarafından sağlanmaktadır.